Letní dovolená v Beskydech

 

Prožijte svou letní dovolenou či prázdniny v nádherném prostředí Beskyd uprostřed hor, vydejte se na tůru pěšky či na kole, navštivte historické památky, vyzkoušejte pivní lázně nebo vemte děti na největší kryté dětské hřiště v Beskydech.

Beskydy nejsou jenom o lyžování, je tady spousta různých možností zábavy i sportu v průběhu celého roku.

  • Největší krytá dětská herna v Beskydech: se nachází v Jablunkově v areálu Země zábavy Ameryka. Nabízí 3 skluzavky, průlezky, bazén plný míčků, jízdní kola, odrážedla, motorová auta, kuchyňku, lezeckou stěnu, velké stavebnice a další atraktivity pro děti.
  • Letní zábavné centrum Ameryka v Jablunkově: letní koupaliště s tobogánem, minogolfem a lanovým centrem. Země zábavy Ameryka se nachází v části Žihla a nabízí kompletní letní program pro všechny milovníky letní zábavy. Můžete jezdit na tobogánu, užít si adrenalinový sjezd v lanovém centru nebo vyzkoušet svou zdatnost.
  • Odpočinkově-naučný lesní areál v Jablunkově: vycházkovo – odpočinkový vzdělávací areál o lese a přírodě pro rodiny s dětmi i pro školy. Součástí areálu je krátká dětská naučná stezka s několika informačními a výukovými panely nebo geobotanická expozice obsahující lokální kameny a rostliny.
  • Bikeland Gorolia: více než 270 km doporučených cykloturistických tras speciálně určených pro horská kola s celkovým převýšením téměř 8000 m.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *